نوشتمو هی پاک کردم . 

دل و دماغ نوشتن دیگه از من گذاشته راستش رو بخوای از روزی که فهمیدم دیگه نباید رو دیوار کسی بنویسیم دیگه حس هیچ چیزی رو ندارم تمام وقتم تو خودمم دارم یه مسیر رو میرم تو این مسیر فقط خودمم . دیگه سیگارم نمیکشم بیشتر به خودم فکر میکنم به کارم به آیندم به کار های که قرار انجام بدم . زیاد به حرف آدم ها اهمیت نمیدم ، زیاد حرف نمیزنم ولی عوض همه اینا زیاد راه میرم به خودم انگیزه میدم  به این که  4 سال صبر کنم 25 سالگی تو باید اروپا باشی دارم آماده میشم . 

اسی رو یادتونه ؟ داداشم میگم . اگه یادتون نیس  این رو بخون  

http://sabri.blog.ir/post/118 

کم کم داره 1 سال میشه که رفته . درس خون شده ، با فرهنگ شده ، کلاس میره ، دستش تو جیب خودشه کار پیدا کرده خلاصه کیفور کیفور :))) 

حرف آخر 

مسیر تو عوض کن از جامعه ای که گوشش  40 ساله به دروغ شنیدن عادت کرده و هنوز جشش به نیمه پر لیوانه . 

از مردمی فرار کن که شب و روز گریه میکنن و منتظرن امام شون بیاد همه چی رو درست کنه . 

و خط آخر هم برای اونی که این روز ها خبر دارم زیاد حالش خوب نیس . 

بخوای یا نخوای همینه زندگی سخت و دشوار چیزه راحتی تو این دنیا نیس منتظر هیچ کسی نباش تا میتونی یِکه مرد باش برو جلو شده برو جلو زندگی ارزش منتظر کسی بودن رو نداره  . گریه کن ولی محتاج هیچی کی نباش .

" دایی قدر اون چیزی رو که داری داشته باش زندگی مث رنگ و قلم و تو نقاش

هر جور رنگش کنی همون جور میمونه نشه جغد شومی تو بومت بخونه

نشه سفیدیه چشمات یه روز خون بشه نشه صورت قشنگت گلگون بشه

دایی یاد بگیر همه چی رو تجربه کنی ولی تو بعضی راها دیگه برگشتی نیس

به هر دستی که دس دادی دست تو بپا دایی بترس از گرگای آدم نما "                                                                                                                                             

ما رفتیم یه ماه بعد میایم . 

اینم یادم رفت آقای سه نقطه کمپین کوله پشتی مهر رو راه انداخته هر کی هر کمکی حتی کم از پسش بر میاد کمک کنه  :) لبخند خدا باشیم :) 

http://mr3point.blog.ir/1398/05/01/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%88%D9%84%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها