سال من !

روی عنوانش فکر کردم که چه عنوانی رو جایگزین  این عنوان باشه  ولی در آخر به انتخاب اولم بسنده کردم . چالش سال من !

چالشی که مربوط میشه به آخر سال یعنی اسفند ماه . توی این چالش قرار خودمون رو به چالش دعوت کنیم پس نیاز نداریم کسی مارو دعوت کنه  :دی

مرحله اول چالش این هست که نظرتون راجب خودتون رو می نویسید که احساس میکنید چه میزان تغییر تو زندگیتون داشتید نسبت به سال قبل و علت این تغییرتون چی بوده . مرحله دوم بهترین آهنگی که میتونید برای این چالش ثبت کنی چی هستش ؟ و مرحله سوم بهترین کتاب های که امسال مطالعه کردید چی بوده و تجربیاتتون از خوندن کتاب ها چی بوده؟ [تصویر کتاب هم اگه داشتید چه بهتر]

پس چی شد ؟ مرحله اول » احساس میکنید چه میزان تغییر تو زندگتون داشتید نسبت به سال قبل .

مرحله دوم » بهترین آهنگی که میتونید برای چالش ثبت کنید. مرحله سوم  » بهترین کتاب های که خوندین و تجربتون از کتاب ها چی بوده.

پی نوشت اول » این پست علاوه بر اینکه برای بچه های بلاگستانِ برای بچه های بلاگفا و. هم هست پس می تونید شرکت کنید تا یه چالش کوچیک و خوشگل از همه داشته باشیم .

پی نوشت دوم »  زمان شروع چالش از همین امروز یعنی چهارم اسفند آغاز میشه و مدت زمان ارسال پست چالشی تا روز آخر یعنی 29 اسفند ماه هست  .

پی نوشت سوم »  حتما نیازی نیست کسی رو به چالش دعوت کنید چون همه حالت پیش فرض دعوت هستن :دی قرار ضیافت عید 98 رو راه بندازیم . ولی اگه کسی رو دعوت کردید این لطف شما نسبت به اون شخص هستش .

پی نوشت چهارم » اگه حس میکنید چیزی رو از قلم انداختم بهم بگید اضافه کنم .

و در آخر کسانی که تو چالش شرکت میکنند اطلاع بدن که اسمشون رو حتما تو چالش ثبت کنیم .

پی نوشت چهارم(آپدیت دوم) » تصمیم بر این شد که دوستان رو رسماً به چالش دعوت کنم اینجور نمیشه از امروز دست به کار میشم و دوستان رو به چالش دعوت میکنم . شما هم توی چالش از دوستان حداقل اگه امکان داره یک نفر رو دعوت کنید .

----- آپدیت اول

بنا به پیشنهاد دوستان من یه نمونه پست چالشی معمولی رو برای دوستانی که تازه به چالش دعوت شدن رو براشون مینویسم که با نحوه کار آشنا بشن .

عنوان :چالش سال من ! (شما میتونید هر عنوانی که دلتون میخواد بزار ولی حالت پیشفرض همینه )

من حسی که نسبت به خودم از سال قبل تا الان دارم این حس هست که تو زمینه توسعه شخصی کار و تلاش زیاد کردم و خروجی های خوبی تا الان دریافت کردم یکی از دلیلی که باعث شده تو این زمینه رشد خوبی داشته باشم این هستش که من دنبال راه های بودم که توی زمینه توسعه فردی بهم کمک کنه پس رو به مطالعه کتاب ها آوردم و کلا با جو مطالعاتی و کاردبری آشنا شدم و تونستم خودم رو اونجوری که تو آینده نزدیک ولی دور میدم ببینم و بهش برسم همه اینا به عشق و علاقه و مسرتی که تو کارم داشتم انجام شد و حالا خیلی خوشحالم که تونستم برسم .

بهترین آهنگی که میتونم برای این چالش ثبت کنم چیزی نیس جز آهنگ سال من :دی از خواننده ناشناس :دی

کتاب های که امسال مطالعه کردم کتاب های بودن که واقعاً ارزش چندین بار خوندن رو برای من رو هنوز هم دارن  کتاب های مانند X , Y,Z  و [ تصاویر مروطه ] .

(حتما قرار نیست از روی این پست پیش برید شما میتونید تو پست تون سلیقه به خرج بدید و چیز های جدید بنویسید و مطالبی که دوست دارید رو انتشار بدید  . )

----------

دوستان شرکت کرده در چالش سال من !

1 -

2 -

آرامم کن:)

3 -

گربه گیج

.

.

.

مشخصات

آخرین ارسال ها