پچه های الان عاشقن تو دو هفته بعد فارغ  .

من به خبر های که از بچه ها میشونم همشون رو به فال نیک میگرم .

نمیخوام زیاد فلسفه بافی کنم .

اگه قصد ازدواج دارید هیچ موقعه به رابطه  که سر و تهش معلوم نیس دل بندید . فک نکنید به این دختر یا پسری که دوست میشد این با بقیه فرق میکنه چون بعد یه مدت میفهمید هیچ کدوم اونی نبودن که فکر کردن حتی اون لاکچیریش همشون یه آدم معمولی هستن خیلی از بیان ها هم همین مدلی هستن به نوشته زیاد ایمان پیدا نکنید ها، هیچ موقعه عاشق چهره آدم ها نشید هیچ موقعه چون اون چهره که دیر یا زود به هم میرزه . اگه آدم احساسی هستید حتما اخلاق و شعور براتون الویت باشه .

من حتی از رابطه داشتن هم خوشم نمیاد.  تجربه ای که من با آدم ها توی سال 97 این بود . ولی اگه روزی تصمیم بگیرم وارد رابطه بشم شاید 10 سال دیگه  تصمیم میگریم  این که با طرف مقابلم روک باشم و یه اتحاد دو نفره شکل بدم نه این که من کسی باشم  همش سواری بهش بدم. باید دو طرفه به رابطه نگاه کنیم . مشکل ما آدم ها اینه که وقتی عاشق میشم گوش . چشم و زبونمون کور میشه .

شاید باورتون نشه ولی 80 درصد مردم ایران تو رابطه هاشون مشکل دارن . سند مراجعه به دادسرا های خانواده. " دختره 15 سالشه تجربه دو تا زندگی رو داره " .

+ تو ایران هیچ کی لاکچری نیست ، مردم آگاهی ندارن و مشکل همه چیزها از این آگاهی نداشتن شروع میشه .

+ شاخ ها بیان هم لاکچری نیستن همیشون عادی هستن پس به زندگی خود به آرامی ادامه بدید .

رفتن به پست قبلی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها