نمیدونم چی شده !!! چرا به جای که نمیخواستم کشیده شدم  از همون اول خدا خدا میکردم شهر خودم برای ادامه خدمت سربازی نیوفتم ولی نمیدونم چی شد تا اینجا داشته باش . تو پادگان چند تا رفیق پیدا کرده بودم که همون چندتا بر عکس من بودن و میخواستن شهر خودشون خدمت کنن . برای یه سری ها هم شرایطی پدر ناجای ، پدر فوتی ، نامزدی بود که اگه کسی این شرایط رو داشت را داشت می افتاد شهر خودش ولی خوب بگذریم و تقسیم شدیم و همه به یگان های مربوطه خودمون معرفی شدیم . یکی راهداری ، یکی ستاد ، یکی کلانتری های شهرستان . 

من افتادم کلانتری و دارم ادامه خدمت سربازی رو میگذرونم و هنوز اول راه هستم . ولی چیزی که هست نمیدونم سرنوشت برای من چی چیزی رو رفم زده . ولی کلانتری که من هستم شاهد هر اتفاقی هستم ، از طلاق ، از دعوا و درگیری ها خانوادگی و خیابانی ، از ی و دله ی ، از قتل اینا بگیر تا الا ماشاءالله خلاصه شاهد خیلی اتفاقات هستیم . 

و اما من دارم خودم رو با محیط میسنجم و الان میتونم بگم من روحیه عاطفی بسیار حساسی دارم . من شاهد خیلی از اتفاقات که اونجا میفته تا حالا تو زندگیم نبودم . از تجربه های کسب میکنم و از بخش خیلی کوچیکی از زندگی مردم که هر روز به مراجعه میکنن خبر دار میشم . 

اینارو گفتم تا به سوءتفاهم برسم . اما سوء تفاهم چیه : 

سوتفاهم اتفاقی هست که در طول روز تو ذهن ما شکل میگیره و در طولانی مدت انقدر پر و بال بهش میدیم یه وقتی به خودمون میام میبینم ذهنیت ما نسبت به اون شخص یا آدمی که روبرمون هست به کلی عوض شده مثلا به نوع رفتارش ، به نوع بیانش و یه سری مشکلاتی که پیش میاد و تو نا خودآگاه شما به یه سوتفاهم تبدیل میشه و رفته رفته شخص مورد نظر برای شما یک ناهنجار میشه و وجودش کنارتون و کارتون میشه مشکل و همین مشکل میشه مشکلی برای تصمیم های آینده . یه سیر به هم پیوسته ای هستش که مشکل سازه .

❇️ راه حل

مشکلی رو که بشه با حرف زدن حلش کرد باهاش حرف بزنید تو زمانی که سوتفاهم ممکن پیش بیاد یا پیش اومده با خون سردی کامل و احترام به شخص مقابل بدون جر بحث حرفتون رو با صحبت پیش برید و مطمن باشید جز این گزینه بهتری نمیتونید پیدا کنید .صحبت کنید .

( لطفا این به اطرافیانتون ارسال کنید این موضوع رو ) به جهت این که اکثر دعوا ها تو کلانتری که میاد سر یه سو تفاهم کوچیک هستش . چه بسا که خیلی از طلاق ها هم سر یه سو تفاهم کوچیک شروع میشه .

اینا رو گفتم که بیشتر اتفاقات که تو زندگی میفته فقط یه سو تفاهم کوچیک فقط .

اگه  با دوستت ، رفیقت ، همسرت ، پدرت ، مادرت ، خواهرت ،همسایت  ناراحتی  و مشکل داری لطفا لطفا برو باهاش راجب مشکلت حرف بزن و حرفتو بگو یا درست میشه که در اکثر مواقع جواب میده یا مراجعه میکنه به شخصی که میتونه بهش کمک کنه . 

در ضمن تو هر کلانتری کشور  یه قسمتی هست به نام مشاوره که رایگان هستش میتونید اگه با کسی مشکل داشتید برید ازش م بگیرد صدرصد شمارو راهنمایی میکنه .  

تمام . 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها