پی نوشت یک » این پست آپدیت خواهد شد 

پی نوشت بعدی » این پست به درد 18+ میخوره چون میدونم همشون دهه هفتادی یا شصتی اینا هستن . 

12سالَم بود فک کنم  اون دوره مربوط به اول یا دوم راهنمایی بود که سال بعدش میشید سوم راهنمایی و بعدش دبیرستان . 

اون موقعه بود به هم دوره ای هام  که مدلشون در حد 20 اینا بود گفتم رشته کامپیوتر آینده خوبی تو دنیا خواهد داشت اصلا گفتم قرار بترن بیاید برید این رشته اگه علاقه دارید بیایید برید ولی خیلی هاشون اون موقعه کامیپوتر هم نداشتن ولی مخ ریاضی خیلی داشتن همشون رو مدیر مدرسه اغفال کرد و فرستاد تجربی ، ریاضی یکیشون درست از آب در نیومد همشون به گآ رفتن .

اپدیت دوم و نهایی . 

از بچه های اون دوره بچه های که میشناختم جای نتونستن در بیان اکثرن رفتن آزاد یا ول کردن به بازار کار چسبیدن خیلی هاشون هم همچنان درگیر کنکور دادن اینا هستن . حالا از اون موقعه سه سال که من وارد دانشگاه شدم رویا به واقعیت نشست غول فناوری تو دنیا کامپیوتر شد و هر جا که رفتیم برنامه نویس ، آی تی من اینا باب شد و هر روز نیازمند این نوع دسته شغلی زیاد میشه . فک کنم اونی ها که کامپیوتر خوندن بهتر میدونن که الان بازار آیی تی تو دنیا چطوره . خلاصه این چنین شد . 

حالا که دانشگاه داره تمام میشه به این فکر میکنم میکنم که چرا باید ازدرس خوندن تو  دانشگاهای ایران اینا انصراف بدم و بچسبم به تکنولوژی ادامه شو رو تو پست بعدی میگم .

بیانه دوم : تو این دنیا اگه هدفی و کاری که حالتو خوب کرد بهش ادامه بده همین بس . 

مشخصات

آخرین جستجو ها